„ODDAJ KSIĄŻKĘ W BARDZO DOBRYM STANIE, TAKĄ KTÓRĄ CHCIAŁBYŚ OFIAROWAĆ BLISKIEMU PODCZAS CHOROBY”.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego w Rumi ul. Rodziewiczówny 10; została włączona w projekt ” ZACZYTANI”, jako jedyna szkoła w Rumi. Jest to akcja polegająca na zbiórce książek w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz “czytadła” dla dorosłych. Książki zostaną przekazane do Szpitalnych Bibliotek.
Akcję koordynuje szkolny pedagog Anna Okrój wraz z panią Anną Szlas nauczycielką z grupy młodszych dzieci oraz z Samorządem Uczniowskim.

W dniach od 23.04.2018 do 20.05.2018 r. możesz zostawić książkę dla MAŁYCH i DUŻYCH Pacjentów!
W szkole jest wystawiony specjalny kosz do tego przeznaczony przy wejściu do szkoły. Możesz też przekazać książki

każdemu z nauczycieli w szkole.