Quiz dla najmłodszych „W szkolnej bibliotece”

Quiz dla najmłodszych „W szkolnej bibliotece”

 

W dniach 23. 04. – 24.04. 2018 roku  w szkolnej bibliotece odbył się  quiz pod hasłem „W szkolnej bibliotece”. Uczestnikami quizu byli najmłodsi uczniowie naszej szkoły, uczniowie klas I E i I F. Uczniowie trafnie odpowiadali na wylosowane przez siebie zestawy pytań, a pytania dotyczyły znajomości baśni, wierszy poznanych przez pierwszoklasistów podczas spotkań z nauczycielami biblioteki oraz lekcji języka polskiego. Był to już drugi quiz dla najmłodszych przygotowany przez bibliotekarzy. Nagrodą za poprawne odpowiedzi był słodki poczęstunek oraz dyplom uczestnictwa w w/w quizie.

Pierwszoklasiści przystąpili również do konkursu rysunkowego  związanego z tematyką quizu
„W szkolnej bibliotece”

 

Kolejny quiz  już wkrótce.