Wycieczka uczniów klasy 3C i 2A

W dniach 7-11 maja 2018 r. klasy 3C i 2A pod czujną opieką nauczycieli p. Ewy Okrój,
p. Katarzyny Bielińskiej, p. Macieja Jaworskiego oraz p. Agnieszki Glinki uczestniczyły
w wycieczce na południe Polski. Odwiedziliśmy urokliwe i fascynujące miejsca na mapie naszego kraju, wspaniałe miasta, niesamowite i malownicze górskie krajobrazy, podziwialiśmy zapierające dech w piersiach widoki. Zwiedziliśmy mnóstwo ciekawych miejsc. Odwiedziliśmy między innymi przepiękny Kraków, Zakopane  i Kopalnię Soli
w Wieliczce. Kroczyliśmy śladami historii naszego kraju, odwiedzając zamki w Ogrodzieńcu i Pieskowej Skale. Zadbaliśmy jednak nie tylko o nasz rozwój intelektualny, lecz także
o aktywny wypoczynek i dobrą, beztroską zabawę. Mogliśmy tego dokonać podczas pieszych wędrówek do Morskiego Oka oraz Doliną Prądnika do Groty Łokietka w Ojcowskim Parku Narodowym. Dzięki temu poznaliśmy bogactwo krajobrazu, jak i fauny i flory regionów,
w których przebywaliśmy.

Wycieczka dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń, poszerzyła naszą wiedzę oraz pozwoliła jeszcze bardziej się zintegrować, a także sprawdzić naszą wytrzymałość podczas wyczerpujących pieszych wędrówek, zahartowała nas na niewygody oraz pozwoliła sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Z pewnością jednak drobne niewygody nie odebrały nam poczucia swobody. Wróciliśmy uśmiechnięci, zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i znajomości. Przywieźliśmy ze sobą wiele pięknych wspomnień.

Chętnie podzielimy się z Wami naszymi wrażeniami. Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

            Ewa Okrój, Katarzyna Bielińska, Maciej Jaworski, Agnieszka Glinka