Sprawozdanie z „Nieustającego Konkursu Czytelniczego”

Sprawozdanie z „Nieustającego Konkursu Czytelniczego”

za I semestr roku szkolnego 2018/2019.

 

„Nieustający Konkurs Czytelniczy” zorganizowany przez n-li biblioteki szkolnej jest konkursem całorocznym trwającym od października 2018 roku  do maja 2019 roku. Jest skierowany do chętnych uczniów klas gimnazjalnych oraz 7 i 8 SP 8. w I semestrze brało w nim udział 15 uczniów z różnych klas, którzy mogli uzyskać maksymalnie 15 punktów. W każdym miesiącu uczestnicy konkursu otrzymywali nowe zadania do wykonania sprawdzające wiadomości z zakresu: biblioteki, literatury oraz językoznawstwa.

 

Największą liczbę punktów uzyskali uczniowie:

 

  • Niemczynowicz Weronika 7 E
  • Olszewski Cyprian 3 A gimnazjum
  • Skierka Zuzanna 7 B
  • Czerlik Kornelia 7 B
  • Lademann Liwia 8 A
  • Stawicka Kamila 8 B

 

Grażyna Ostrowidzka