Karnawałowa parada przebierańców!

Karnawałowa parada przebierańców!

23 stycznia w naszej szkole podczas dyskoteki karnawałowej dla klas IV-VIII oraz dla gimnazjalistów odbył się zorganizowany przez Samorząd Uczniowski konkurs na najlepsze przebranie! Każdy jego uczestnik musiał zaprezentować siebie i swój strój z jak najlepszej strony podczas parady przebierańców.
Stroje i sposób ich prezentacji oceniała komisja konkursowa składająca się z uczniów, rodziców i nauczycieli. Każdy członek komisji mógł przydzielić po 12 punktów, co łącznie dawało 60 pkt. w komplecie.
„Mistrzem Kamuflażu” w kategorii klas gimnazjalnych został Mateusz Godlewski z kl. III D, srebrny medal zdobył Filip Kulesza z kl. III C, a III miejsce zajął Gabriel Stenka z kl. III C.
W kategorii klas IV-VIII zwyciężył przebrany za jaszczura Aleksander Jakś z kl. VI A, II miejsce zajęła czwartoklasistka Weronika Kotowska, a brązowy medal zdobyła Matylda Skierka z kl. V B.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale, a wszystkim uczestnikom parady przebierańców Samorząd Uczniowski ufundował słodkie upominki.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zabawy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Irena Burczyk