V Wojewódzki Konkurs Profilaktyczno-Literacki rozstrzygnięty!

V Wojewódzki Konkurs Profilaktyczno-Literacki rozstrzygnięty!

 

W sobotę 9 marca 2019  roku odbył się już po raz piąty Wojewódzki Konkurs Profilaktyczno-Literacki. Tym razem tematyka dotyczyła totalitaryzmu. Udział wzięło 47 zespołów z całego województwa pomorskiego. Do trzeciego etapu zakwalifikowało się 19 zespołów. Uczniowie wykonywali zadania: dramowe, plastyczne i literackie. Jury wyłoniło zwycięzców.

 

I miejsce – Amelia Kropidłowska i Amelia Szczygielska ze Szkoły Podstawowej w Jastarni

II miejsce – Szymon Niemczuk i Piotr Tomaszewski, gimnazjaliści ze  Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi

III miejsce – Natalia Dembkowska i Liwia Mordzon ze Szkoły Podstawowej w Baninie.

 

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.

Jak informują organizatorzy, wręczenie nagród i dyplomów nastąpi w dniu podsumowania wszystkich konkursów literackich 25 kwietnia 2019 roku o godzinie 14:00 w filii nr 6 Biblioteki Wojewódzkiej na Zaspie ul. Pilotów 3.

 

Irena Burczyk