Dziękujemy naszym Przyjaciołom wspierającym festyn

1 czerwca br. w Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi odbył się szkolny festyn z okazji Dnia Dziecka. Frekwencja była imponująca.

Festyn zakończył się dużym sukcesem, dzięki pomocy sponsorów, którzy wsparli naszą strefę gier i zabaw: DAMI Zabawki Gdynia, Ene Due Rumia, Alexander Toys Chwaszczyno, Dmuchańce Rumia, TAG Arena Rumia.

Firmy, które wsparły nasze festynowe licytacje to: Life-Style Catering Gdynia. Aqua Fit & Squash Reda, Jakub Kaszuba Trener Personalny, Movewell Rumia, Reha Prestige w Gdyni, FizjoTime  Rumia, Morski Salon Relaksu i Urody Gdynia, Salon Stylizacji Paznokci Diamante Gdynia, Monika Robakowska Sugar Art., Survival i Militaria SiM-BA  Bieszkowice, Pole Dance Rumia, Hypoxi Studio Reda, Restauracja Grinholc – Przystań na Rybę Rumia, Restauracja Swantewid w Redzie, Med Oral Rumia, Keratynowe Love by Marzena Gdynia, Profesjonalne Usługi Czyszczące Szymon Rompza, Douglas Rumia, Mary Kay, RC Arka Rumia.

Dziękujemy za pomoc w organizacji wszystkim zaangażowanym nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom, absolwentom oraz uczniom starszych klas, którzy sami będąc dziećmi, zdecydowali się zadbać o udaną zabawę młodszych kolegów i koleżanek.  Szczególne podziękowania kierujemy do Załogi Szkolnej Kuchni, której naleśniki uwiodły nie jednego uczestnika festynu, Pana Konserwatora za profesjonalną obsługę techniczną, Państwa Burczyków za wspaniałą oprawę o raz Pań Sprzątających, które nie tylko przygotowały szkołę do festynu, ale również po naszej zabawie wszystko uporządkowały.

Z całego serca dziękujemy

Rada Rodziców