Konkurs plastyczny o tematyce regionalnej. Mamy nagrody!

Nasza uczennica Oliwia Helbik z klasy VII i jej praca plastyczna przyniosła SP Nr 8 zwycięstwo w konkursie plastycznym ,,Nie ma Kaszeb bez Polonii, a bez Kaszeb Polsczi”. Prezentujemy nagrodzonych, ich prace i dyplomy.

W poniedziałek 3 czerwca br. w I Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego o randze wojewódzkiej.
Był on zorganizowany w związku z przypadajacą w 2019 r. 100. rocznicą wyprawy wielkiego Kaszuby i Polaka Antoniego Abrahama do Paryża na kongres w Wersalu i jego spotkania z pianistą i dyplomatą Ignacym Janem Paderewskim.
Bezapelacyjnie zwycięzcami tego konkursu zostały uczennice  naszej szkoły z klas VII
Piękne, precyzyjnie wykonane prace w różnych technikach oceniło jury.
LAUREATKI:
I miejsce – Oliwia Helbik kl.VIId
II miejsce – Adriana Cylke kl. VIIe
wyróżnienie – Nikola Wasiewicz kl.VIIe

Dziewczęta pracowały pod kierunkiem nauczyciela plastyki p.Kamili Helak.
Główną nagrodę stanowi wycieczka do Warszawy.

Gratulacje!