Nasi uczniowie przyłączyli się do Akcji „Czysta Rumia” 2019 r.

Uczniowie naszej szkoły w sobotnie popołudnie  (08.06.2019 r.) wraz   z innymi mieszkańcami Rumi przyłączyli się do Akcji „ Czysta Rumia 2019 ” .
Akcja polega na wspólnym sprzątaniu miasta, koordynatorem naszej akcji była  pani pedagog, Uczestnicy zostali obdarowani w  specjalne  workami oraz rękawiczki. Potem wszyscy ruszyliśmy czyścić Rumię.

Podsumowanie działań odbyło się podczas wspólnego pikniku. Po uporządkowaniu miejskiej przestrzeni każdy wolontariusz otrzymał specjalną  opaskę uprawniającą do odbioru upominku,  waty czy popcornu, najmłodsi uczestnicy akcji mogli skorzystać z bezpłatnych atrakcji przygotowanych  specjalnie dla nich. Chętni mogli także upiec kiełbaskę przy ognisku oraz skosztować grochówki.

Jesteśmy dumni, że nazwano nas EKOBOHATERAMI !!