Wycieczka do czasów prehistorycznych

18 czerwca 2019 r. autokarowa wycieczka do Parku Ewolucji w Sławutówku zawiodła nas do czasów jaskiniowców i mamutów, do epoki lodowcowej.
Na miejscu na dzieci z oddziałów przedszkolnych (grupa pięciolatków) czekało wiele atrakcji: obejrzały film w technologii 7D w podwodnym batyskafie, w kinie prehistorycznym, poznały rozgadanego dinozaura i dowiedziały się, jak powstała nasza planeta i kto ją zamieszkiwał w dawnych czasach. Przeszły też ścieżką dinozaurów, gdzie czekało na nich wielu przedstawicieli wielkich prehistorycznych gadów. Jechały pociągiem dinozaurów, były na lodach oraz bawiły się na placu zabaw.
Na warsztatach malowały gipsowe odlewy dinozaurów,a na zakończenie dostały do domu swoje dzieła. Wróciły z wyprawy w czasie szczęśliwe do domów.
Agnieszka Erdmann