Święty Mikołaj już jest w Rumi! W Ósemce i MOSiR. Galeria zdjęć

Święty Mikołaj już jest w Rumi! Przybył 29 listopada br. do hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dzięki staraniom nauczycieli i uczniów SP Nr 8 „Ósemka Przedszkolakowi – Olimpiada u Mikołaja” wypadła znakomicie. Olimpiadę można udać za udaną. W nowoczesnej hali MOSiR w Rumi ducha zdrowej, sportowej rywalizacji i kulturalnego dopingu nie zabrakło. Panowała przyjazna atmosfera fair play. Rywalizacja była ambitna i pełna emocji.  Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali nagrody i prezenty. Niebanalną atrakcją był spektakl teatru Szkoły Podstawowej nr 8 w Rumi według opowiadania Charlesa Dickensa pt. „Opowieść wigilijna”.

Podziękowania należą się artystom szkolnego teatru, nauczycielom, opiekunom przedszkolaków,  a przede wszystkim organizatorowi i koordynatorowi Olimpiady p. Kubie Bernaciakowi oraz wspierającym i tworzącym team Ósemki: p. Maciejowi Jaworskiemu, p. Anicie Kendziorze, p. Agnieszce Narloch, p. Lucynie Łatanik-Górskiej, p. Izabeli Miotke.