Radosny i owocny Jarmark Świąteczny

Na naszym szkolnym, współorganizowanym z Radą Rodziców, Jarmarku Świątecznym mogliśmy podziwiać i nabyć sporo ciekawych wyrobów rzemiosła i rękodzieła. Dzieło naszych uczniów i Rodziców. Okazało się, że można było znaleźć rzeczy absolutnie wyjątkowe, niepowtarzalne, zgodne z modną ideą slow fashion.

Jarmark trwał popołudniami 10 i 11 grudnia. Były świece i świeczniki, ręcznie wykonane ozdoby, świąteczne anioły i świątki (wykonane z drewna), szopki, ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, bombki i nietypowe stroiki oraz świąteczne ciasta, w tym pierniki.

Dzięki Państwa zaangażowaniu, tutaj kieruję słowa uznania i podziękowania do wszystkich zaangażowanych w Jarmark – do Rodziców i uczniów. Podczas jarmarku zebraliśmy 1917 złotych. Cały zysk (po odjęciu kosztów), czyli 1336 złotych trafi za pośrednictwem Rady Rodziców, na zakup gier i pomocy dydaktycznych dla oddziałów przedszkolnych i do świetlicy.

Dziękujemy!

Dyrekcja i Rada Rodziców