Narodził się nam Zbawiciel – pięknie jest w to wierzyć! 

Maleńka miłość w żłobie śpi,

Maleńka Miłość przy Matce Świętej

W noc, którą świętujemy z 24 na 25 grudnia. Dzieciątko Jezus przyszło na świat w ubogiej grocie koło Betlejem. To nie był przypadek. Człowiek miał nie bać się Boga, miał go szukać i znaleźć. Bez lęku, w ubogim żłobie.

Oby świat, o którym marzymy – świat ludzi szanujących się nawzajem, świat miłości stał się osiągalny. Oby Święta Bożego Narodzenia były dla nas wielką radością. Oby nie zabrakło w naszych domach rodzinnej atmosfery.

Radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu radości, sukcesów w nauce i w pracy, osiągnięcia wyznaczonych celów, życzymy Nauczycielom i Pracownikom  Ósemki, naszym Uczniom i ich Rodzicom. Niechaj nic co dobre was w życiu nie mija.

W górę serca! Boże Narodzenie przysparza nam Nadziei.  Tej bezśnieżnej zimy dalej będziemy wędrować z Dzieciątkiem.

Dyrekcja