Wyjścia poza teren szkoły zawieszone do odwołania

Uwaga Rodzice i Opiekunowie naszych uczniów!
W związku z zachorowaniami na chorobę COVID-19, wywołaną koronawirusem, do odwołania nie będą organizowane wyjścia oraz wyjazdy poza teren szkoły (do teatru, kina, ośrodków i centrów edukacyjnych, hal sportowych i widowiskowych itd.). Zaplanowane imprezy międzyszkolne zostają odwołane.
Apelujemy do Państwa o zgłaszanie do wychowawcy lub dyrekcji szkoły wystąpienia u dziecka infekcji dróg oddechowych.

Dzieci kaszlące, zakatarzone, gorączkujące muszą pozostać w domach do czasu wyleczenia.
Dzieci powracające z zagranicy powinny pozostać w domach przynajmniej przez 14 dni od powrotu.

Decyzja o wprowadzeniu zakazu wszystkich zorganizowanych wyjść klasowych – wycieczek, wizyt w kinie czy teatrach itd. podyktowana jest troską o zdrowie i prewencją przed ewentualnym zagrożeniem chorobą COVID-19, która dotarła do niemal wszystkich państw świata.