Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych

Szkoły Podstawowej nr 8 im. ks. Stanisława Ormińskiego w Rumi

na rok szkolny 2020/2021

 

Na podstawie art. 154 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 29 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2019 r., poz. 1148 ze zm.) Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Nr 7/2019/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Rumi z dnia 10 lutego 2020 r. po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym przyjęła na rok szkolny 2020/2021 niżej wymienionych kandydatów

 

Lp. Nazwisko Imię
1. Bogdański Krzysztof
2. Brunath Laura
3. Chłopecka Marta
4. Chłopecka Kornelia
5. Cisowski Hubert
6. Cybula Jakub
7. Depczyńska Julia
8. Dominik Łucja
9. Dudek Amelia
10. Gałat Jakub
11. Gęsikowski Filip
12. Gojtowski Stanisław
13. Hacia Alicja
14. Hebel Krzysztof
15. Hebel-Peliwo Iga
16. Jakielska Nela
17. Kaleta Maria
18. Kamińska Jagoda
19. Kloskowska Laura
20. Kłeczek Witold
21. Kotfis Magda
22. Kowalewska Maja
23. Kuźniar Jan
24. Lademan Tymon
25. Laszczak Paweł
26. Lipski Filip
27. Maciejewska Helena
28. Maciejewska Tamara
29. Mateja Wojciech
30. Miotk Kinga
31. Mitura Maksymilian
32. Mizik Paweł
33. Modzelewska Milena
34. Modzelewski Miłosz
35. Mroczyński Michał
36. Muller Tymoteusz
37. Nakielski Marcin
38. Ożarowska Klaudia
39. Paczkowska Natalia
40. Paczkowski Wiktor
41. Panasiuk Hanna
42. Parfeniuk Matvii
43. Popowicz Antoni
44. Przybyszewska Agata
45. Radtke Aleksander
46. Rejterada Christina
47. Rohde Lena
48. Roszkowska Maja
49. Różyński Kacper
50. Rydzewska Natalia
51. Skiba Aleksandra
52. Skiba Bartosz
53. Stępień Kornelia
54. Szulc Nicol
55. Trella Bartosz
56. Tacakiewicz Max
57. Uzdrowska Nina
58. Warenik Marika
59. Witt Hanna
60. Wojtowicz Jakub
61. Wyrębiak Tomasz
62. Wysocka Nina
63. Zieman Nadia
64. Żeberkowicz Oskar
65. Żołnierewicz Maksymilian
66. Żebrowska Pola

 

 

Powyższa lista sporządzona jest w porządku alfabetycznym.

 

Data podania do publicznej wiadomości listy : 03 kwietnia 2020 r.

 

mgr Anna Bandura

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

 

 

Lista kandydatów nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych
Szkoły Podstawowej nr 8 im. ks. Stanisława Ormińskiego w Rumi

na rok szkolny 2020/2021

Na podstawie art. 154 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 29 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r., poz. 969 ze zm.) Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Nr 7/2019/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Rumi z dnia 10 lutego 2020 r. po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym nie przyjęła na rok szkolny 2020/2021 niżej wymienionych kandydatów

 

Lp. Nazwisko Imię
1. Brewczak Hanna
2. Ciślak Oliwia
3. Czoska Jakub
4. Dawidowska Magdalena
5. Dabrowski Gracjan
6. Dziemidowicz Dariusz
7. Kokorniak Maksymilian
8. Kowalski Oskar
9. Kolp Antonina
10. Kula Cezary
11. Kuczyńska Oliwia
12. Labudda Dorota
13. Maslovski Nikita
14. Maciejowski Maksymilian
15. Mieczkowska Milena
16. Meyer Marcelina
17. Pielech Oskar
18. Piskorz Dominik
19. Potracka Zofia
20. Roszkowski Wojciech
21. Senwicki Karol
22. Szornak Emilia
23. Ulenberg Julia
24. Wicka Zuzanna
25. Węsierski Karol
26. Wesołowska Eliza
27. Żebrowska Nina
28. Żynda Liliana

 

Powyższa lista sporządzona jest w porządku alfabetycznym.

 

Data podania do publicznej wiadomości listy : 03 kwietnia 2020 r.