Dzień Mamy i Taty

„Mama, Tata – najpiękniejsze słowa świata…”

Nasi kochani i wspaniali Rodzice!

Z okazji Waszego święta, choć w tym roku będziemy je obchodzić inaczej z powodu pandemii,  życzymy Wam hartu i mimo wszystko pogody ducha, wytrwałości, cierpliwości i co najważniejsze zdrowia! Dziękujemy za trud włożony w nasze wychowanie, za opiekę jaką nad nami roztaczacie, za bajki na dobranoc, które pozwalają zasnąć, za opatrywanie zbitych kolan, guzów i siniaków.

Do gorących życzeń dołączają się również  Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 w Rumi wraz z Gronem Pedagogicznym. Chcielibyśmy złożyć Państwu serdeczne podziękowania za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w zdalną działalność edukacyjną naszej szkoły. To dzięki Państwu nauka naszych uczniów może przebiegać w takiej formie.

Życzymy zdrowia, uśmiechu, pogody ducha na każdy dzień.