Ósemka dziękuje za życzliwe wsparcie i życzy udanych wakacji

Nadszedł czas upragnionych przez wielu letnich wakacji, czas wypoczynku i poznawania nowych obszarów, czas radości.

Naszym uczniom życzę słonecznego i radosnego wypoczynku, wielu wrażeń na bezpiecznych szlakach, tych pobliskich i tych odległych, ciekawych wycieczek ubogacających wiedzę.

Za trud włożony w przekazanie wiedzy dziękuję Nauczycielom. Gronu Pedagogicznemu Ósemki życzę zdrowia, energii, wytrwałości.

Pracownikom administracji i obsługi dziękuję za całoroczną pracę i dbanie o szkolne zaplecze.

Naszym Uczniom dziękujemy za wyniki w nauce, za włączanie się w życie szkoły, za udział w olimpiadach, konkursach, zawodach sportowych, udzielanie się w wolontariacie.

Podopiecznym oddziałów przedszkolnych dziękuję za odwagę na pierwszym etapie edukacji.

Absolwentom klas ósmych z Ósemki, rocznikowi wyjątkowemu, życzymy dostania się do wybranych szkół, byście z uśmiechem i radością pokonywali nadchodzące próby losu i  godnie reprezentowali nas w liceach, technikach, szkołach zawodowych. Mamy nadzieję, że czas, który spędziliście w szkolnych murach, na długo utkwi Wam w pamięci.

Radzie Rodziców dziękuję za wsparcie, za trud i za wszystkie starania, za współpracę i wspieranie naszych działań dla dobra uczniów

Panu Burmistrzowi  Michałowi Pasiecznemu, Pracownikom Urzędu Miejskiego w Rumi i dziękuję za życzliwość, wsparcie i współpracę.

Słowa podziękowań kierujemy do radnych Miasta Rumi z przewodniczącą komisji oświaty p. Karoliną Rydzewską.

Za wsparcie naszych działań dziękujemy wszystkim Przyjaciołom naszej Szkoły, sponsorom, w tym spółce nowych technologii Finastra, Dyrekcji MOSiR w Rumi i Dyrekcji innych publicznych szkół podstawowych w Rumi, Straży Miejskiej i Policji oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Marzena Górska

Dyrektor Ósemki