Filmy edukacyjne „Bezpieczni w czasie epidemii”

NFZ rozpoczął emisję cyklu filmów edukacyjnych „Bezpieczni w czasie epidemii”. Każdy z 10 odcinków dotyczy właściwych zachowań w obszarach codziennego życia w dobie pandemii.

Zaproszeni do projektu eksperci odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania. Każdy z filmów dotyczy innej sfery życia, na którą wpłynęła epidemia COVID-19.  Eksperci to m.in.: Bartłomiej Chmielowiec, rzecznik praw pacjenta; prof. Zbigniew Gaciong, rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, prof. Marcin Czech, prof. Leszek Czupryniak, dr Paweł Grzesiowski, a także znani dziennikarze i przedstawiciele organizacji non-profit.

Filmy będzie można obejrzeć na kanale Akademia NFZ na YouTube:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLZ2X-9LnwIVEEtr7oW6GK6QhYGHSxYbRi

Patronat: Ministerstwo Zdrowia oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny.