Apel do Rodziców o udział w pracach przy sali do gimnastyki

Uwaga, Rodzice przedszkolaków i uczniów SP Nr 8

Od grudnia ub.r. trwa u nas remont sali do gimnastyki korekcyjnej.  Dzięki staraniom dyrekcji Szkoły i Rady Rodziców ze środków budżetowych szkoły mamy maty piankowe na podłogę i 5-metrowe lustro.

My, rodzice remontujemy. Z pomocą sześciu Tatusiów i dwóch Mam udało się rozebrać siding, obłożyć salę płytami kartnowo-gipsowymi, wymienić oświetlenie na LED-owe.

Teraz jest etap szlifowania, mamy 2 szlifierki ale brakuje nam ludzi. 2 tatusiów wyjechało do pracy za granicą, inni pracują lokalnie, więc przychodzą w kratkę i na krótko.

Prosimy o wsparcie. Terminy są dowolne: poniedziałek – piątek między godz. 7 a 20 oraz ewentualnie soboty.  Każde ręce i każde, nawet dwie godziny, posuwają prace do przodu.

Bardzo proszę o zgłaszanie do Anety Kazaneckiej (tel. 510 215 235) swoich chęci a termin na pewno dogadamy.

Z sali korzystać będą zarówno przedszkolaki, uczniowie z klas I – III w ramach gimnastyki korekcyjnej, jak i starsi uczniowie w ramach lekcji wf, gdyż nauczyciele wf z chęcią poprowadzą zajęcia typu crossfit lub fitness.

Rada Rodziców będzie kupować niezbędne sprzęty, jednak najpierw musimy zamknąć temat remontu.