Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ucieknij nałogom w pasję”. Wernisaż prac

Mamy dwie triumfatorki międzyszkolnego konkursu plastycznego. W scenerii Miejskiej Biblioteki Stacja Kultura w Rumi 10 grudnia br. odbyło się uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. :”Ucieknij nałogom w pasję”. To była już szósta edycja tego międzyszkolnego konkursu, którego tegoroczny temat przewodni brzmiał: „Moja pasja, moje hobby”.

Uczestnicy za pomocą pracy plastycznej lub fotografii mieli przedstawić swoją pasję, twórczość, hobby – świat pełen celów, zainteresowań, stanowiący alternatywę dla świata cyfrowego. Celem konkursu było uzmysłowienie młodzieży, że poprzez rozwijanie pasji, hobby, zainteresowań jesteśmy nakierowani na drogę szczęścia. Kiedy pojawiają się w nas głębokie, pozytywne uczucia jesteśmy pewni siebie, swoich działań. Nie ulegamy pokusom świata zewnętrznego, czujemy się bezpieczni i szczęśliwi.

Jak już informowaliśmy mamy laureatów!

Przedstawiam nagrodzonych uczniów naszej szkoły w kategorii „praca plastyczna” klasy VII – VIII

I miejsce – Amelia Hirsch kl. VIIa                                                                           

II miejsce – Sofiia Kaspruk kl. VIIa     

Prace uczennic były wykonane w sposób bardzo dojrzały i estetyczny przy użyciu pasteli olejnych i kredek ołówkowych.                                      Opiekunem artystycznym dziewcząt jest p. Kamila Helak, nauczyciel plastyki.

Serdecznie gratulujemy!