Świąteczny kiermasz

W dniach 16 i 17 grudnia 2021 r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, zorganizowany przez Radę Rodziców, szkolną świetlicę i panie nauczycielki biblioteki.
W trakcie kiermaszu można było zakupić przepiękne ozdoby świąteczne, wykonane przez uczniów korzystających ze świetlicy oraz ciekawe książki. Środki zebrane podczas wydarzenia zostały wykorzystane na zakup artykułów plastycznych i zabawek do świetlicy oraz na potrzeby szkolnej biblioteki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli starań, by kiermasz się odbył i mimo utrudnień, okazał się sukcesem.
Dodatkowe podziękowania kierujemy do Helenki z 2c i jej rodziców. Całą rodziną przygotowali wspaniałe ozdoby świąteczne. W ramach podziękowania zebrane przez nich fundusze zostaną przeznaczone na pomoce dydaktyczne/doposażenie sali klasy 2c.
Rada Rodziców