Karnawał w zerówce – Grupa C

Karnawał to niezwykle miła, radosna tradycja, bardzo lubiana przez każdego z nas, począwszy od tych najmłodszych. Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy to dzień wyjątkowy. Jest atrakcją dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tegoroczna zabawa karnawałowa grupy 0C odbyła się 4 lutego 2022 r. Była to też okazja do świętowania nadchodzących (a przypadających w zimowe ferie) Walentynek. 

Ze względu na panującą od dwóch lat pandemię dzieci bawiły się w swojej sali, pięknie przystrojonej w kolorowe balony, serpentyny. Tego dnia od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Radości przedszkolaków nie było końca, świetnie bawiły się przy rytmach cza-czy, samby, walczyka i  przy dziecięcych przebojach. Chętnie uczestniczyły w przygotowanych konkursach, pląsach, grach sprawnościowych i zabawach muzyczno-ruchowych. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, spędziły czas w miłej, bajecznej atmosferze.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.