W sierpniu br. SP Nr 8 otwarta dla przedszkolaków z Ósemki i innych placówek oświatowych w Rumi

Szanowni Państwo.

Informujemy, że w sierpniu br. przedszkole w Szkole Podstawowej Nr 8 w Rumi będzie pełniło rolę przedszkola dyżurnego dla dzieci w wieku przedszkolnym z naszej szkoły oraz innych placówek oświatowych z miasta Rumia, tych które w tym czasie nie pracują.

Zwracamy się do Rodziców dzieci zainteresowanych skorzystaniem z opieki przedszkolnej w Ósemce w miesiącu sierpniu 2022 r. o zgłaszanie takiej chęci – poprzez pobranie druku zgłoszenia (Wniosek wakacje) ze strony szkoły, z zakładki „Rodzic. Dokumenty do pobrania”, wypełnienie druku i do złożenia osobistego w sekretariacie SP Nr 8 lub wrzucenia do urny przy szkolnej portierni do wtorku 31 maja br. (włącznie).

Wniosek wakacje_przyjęcie do oddziału przedszkolnego SP8