XVII Ogólnopolski Konkurs Barwy Morza rozstrzygnięty: Mamy laureatki!

XVII Ogólnopolski Konkurs Barwy Morza, organizowany przez Szkoły Okrętowe i Techniczne „CONRADINUM”, został rozstrzygnięty! Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych mieli okazję zaprezentować swoje talenty w części literackiej, plastycznej, fotograficznej i modelarskiej.

Uroczysta gala podsumowująca ogólnopolski finał konkursu i  wręczenie nagród odbędzie się 25 maja 2022 r. o godzinie 14.00 w siedzibie szkoły w Gdańsku.

Nasze uczennice Eliza Lewnau i Małgorzata Żurawska zostały laureatkami etapu ogólnopolskiego.

Eliza Lewnau z kl. V A zajęła III miejsce w części literackiej w kategorii „Morskie strofy” za wiersz pod tytułem „Nad brzegiem morza”. Małgorzata Żurawska z kl. VII B – II miejsce w części fotograficznej w kategorii „Statki i okręty” za piękne zdjęcie zatytułowane „Magiczna głębia”.

W tym samym konkursie w etapie wojewódzkim w części fotograficznej wyróżnienie w kategorii „Morze” za niezwykłe zdjęcie „Ogniste morze” zdobyła Alicja Fitek z kl. VIII B.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Irena Burczyk