The BIG Challenge

Znamy oficjalne wyniki tegorocznej edycji wielkiego wyzwania językowego, czyli popularnego w całej Europie konkursu z języka angielskiego pt. „The BIG Challenge”.
W tym roku w konkursie wystartowała rekordowa liczba uczniów, a było ich prawie 440 tysięcy z 4873 szkół głównie z Francji, Niemiec, Hiszpanii, Włoch i oczywiście z Polski. Uczniowie najczęściej wybierali poziom pierwszy lub drugi konkursu (Level 1-2).
Naszą szkołę reprezentowała dziesięcioosobowa grupa uczniów z klas 2B, 3B, 4C oraz 5A. Każdy z uczniów przygotowywał się samodzielnie dzięki aplikacjom komputerowym, które były dostępne online dla uczestników zawodów. Sama rywalizacja polegała na udzieleniu odpowiedzi na 50 pytań i zadań przygotowanych online w postaci gry językowej.
Wyniki naszych uczniów to:
I miejsce – Kaja Drozd z kl. 5A
II miejsce – Zuzanna Wowak z kl. 4C
III miejsce – Filip Skoczek z kl. 3B
IV miejsce – Paweł Antoniewicz z kl. 4C
V miejsce – Julia Żółtkowska z kl. 5A
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wyróżniona pięcioosobowa grupa również honorowe certyfikaty oraz gadżety w postaci power-banków, książek, plakatów, kalendarzy. Niemniej największym sukcesem dla wszystkich był na pewno udział w tak dużym przedsięwzięciu i satysfakcja z wyniku na miarę swoich możliwości.
Gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym do udziału w kolejnej edycji konkursu „The BIG Challenge”.

 

Skip to content