Święto Przedszkolaków 20 września

20 września to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w Polsce. Święto zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci,

Święto Przedszkolaka ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W środę w oddziałach wychowania przedszkolnego przy SP nr 8 w Rumi kolejny raz obchodziliśmy w przedszkolu Święto Przedszkolaka.

Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.

Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.