Wyjazd integracyjny do Adventure Parku Kolibki w Gdyni

19 września 2022 r. klasa IV a wraz z paniami Lucyną Chrobocińską i Agnieszką Glinką udała się na wycieczkę do Adventure Parku Kolibki w Gdyni. Uczestniczyliśmy zajęciach integracyjnych w plenerze w otoczeniu urokliwego lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego pod nazwą „Leśna ekspedycja”.

Do wykonania mieliśmy sporo zadań na świeżym powietrzu, których celem było zintegrowanie naszej klasy, budowanie prawidłowych relacji społecznych, jak i nauka wzajemnego zaufania. Musieliśmy pokonać także sporo przeszkód. Niektóre z nich wymagały od nas wiele poświęcenia, sprytu, dobrej kondycji oraz dużego zaangażowania i współpracy między sobą.  Pogoda nam dopisała, nastroje również, zabawy było co niemiara. Bardzo miło i aktywnie spędziliśmy ten dzień.

Mieliśmy okazję lepiej się poznać i zgrać. Całą imprezę zakończyły wspólne chwile spędzone przy ognisku połączone z pieczeniem i jedzeniem kiełbasek. Tak wzmocnieni wyruszyliśmy w drogę powrotną do Rumi. Naszą wycieczkę uwieczniliśmy na wielu zdjęciach, które można obejrzeć w załączonej galerii.

Zachęcamy i polecamy innym takie ekspedycje! Dla nas było rewelacyjnie!!!

Klasa IV a

Wychowawca: Agnieszka Glinka