KLASA 3C NA FARMIE ALEXA W CHARBOWIE

Farma Alexa to pierwszy w Polsce rolniczy park rozrywki. Powstał niespełna dwa lata temu w Charbowie koło Łeby, na terenie otuliny Słowińskiego Parku Narodowego.
To niezwykłe miejsce pełne rozrywki odwiedziła klasa 3C. Jak widać na zdjęciach Farma Alexa zachęca do nieposkromionej zabawy. Można tam zaznać farmerskiej przygody, skosztować pysznego jedzenia i odpocząć w miłym towarzystwie zwierząt gospodarskich i dzikiej przyrody.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie – park maszyn rolniczych, zwierzęta, jazdę traktorkami, gry wiejskie i place zabaw. Dla małych i dużych gości przygotowany jest także teatrzyk, gdzie razem z mieszkańcami farmy można pośpiewać piosenki z repertuaru Królika Alexa.
Gratulujemy wspaniałej zabawy.
Wycieczkę zorganizowała p. Barbara Spychalska, wychowawczyni klasy 3C. Dziećmi opiekowała się także p. bibliotekarka Lucyna Chrobocińska.