Złote i srebrne medale dla reprezentacji Ósemki w sztafetowych biegach przełajowych

Miejskie Igrzyska Dzieci w Biegach Przełajowych na dystansach 8×400 m dziewcząt i 8×600 m chłopców zakończyły się (po raz kolejny)  sukcesem obu drużyn, reprezentujących naszą szkołę.
Drużyna dziewcząt (rocznik 2010-2011) wywalczyła złoty medal. W składzie drużyny wystartowały: Bożena Kołtun – VC,  Elżbieta Kołtun – VC. Julia Kubler – VC, Kinga Kamińska – VIA, Eliza Loewnau – VIA, Julia Żółtkowska – VIA, Dominika Budzyńska – VIB, Zuzanna Rybakowska – VIB i Amelia Bianga VIA – rezerwowa.

Chłopcy (rocznik 2010-2011) wywalczyli srebrny medal w tych zawodach.

W biegu wystartowali: Piotr Bojaruniec – IIID, Piotr janik – IIID, Paweł Antoniewicz – VC, Mateusz Wasiuk – VC, Krzysztof Miąskowski – VIA, Tomasz Miąskowski – VIA, Karol Piotrowiak – VIA, Adam Kreft – VIB, Jakub Grzenkowicz – VIB (rezerwowy) i Patryk Łeppek – VIB (rezerwowy).

Biegi rozegrano na terenach miejskich przy pomniku Bohaterów Walk z Faszyzmem przy ulicy Dębogórskiej, Chełmińskiej i Subisława. Gratulujemy wspaniałych rezultatów zawodnikom – uczniom i ich trenerom. Do zawodów sportowców przygotowali p. Tadeusz Pepliński i p. Maciej Jaworski.