Harmonogram spotkań z Rodzicami

 

 Terminy  zebrań  z  rodzicami 2022/2023

 (*dyrekcja zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian)

 

Rok szkolny 2022/2023
TERMIN Rady Pedagogiczne. Zebrania/konsultacje z rodzicami 
7.09.2022 Zebrania z rodzicami klas IV – VIII
8.09.2022 Zebrania z rodzicami klas I – III
16.11.2022 Zebranie z rodzicami klas IV-VIII
17.11.2022 Zebranie z rodzicami klas I-III
7.12.2022 Konsultacje z rodzicami klas IV-VIII
8.12.2022 Konsultacje z rodzicami klas I-III
11.01.2023 Zebranie z rodzicami klas IV-VIII
12.01.2023 Zebranie z rodzicami klas I-III
29.03.2023 Konsultacje z rodzicami klas IV-VIII
30.03.2023 Konsultacje z rodzicami klas I- III
10.05.2023 Zebranie z rodzicami klas IV-VIII
11.05.2023 Zebranie z rodzicami klas I-III

 

Godziny  konsultacji  nauczycieli  dla uczniów i rodziców

*(na konsultacje umawiamy się przez dziennik elektroniczyny – librus)

 

Lp. Nauczyciel Dzień tygodnia godzina sala
1. Górska Marzena środa 12.00 – 13.00 Gab.
2. Bandura Anna  poniedziałek 12.00-13.00 Gab.
3. Bochra Alina poniedziałek 14.00 – 15.00 216
4. Balczyński Krzysztof środa 7.15 – 8.15 105
5. Baranowska Krystyna wtorek 7.25 – 8.25 105
6. Bernaciak Walerian piątek 11.15-12.15 pokój wf
7. Bielińska Katarzyna poniedziałek 16.00 – 17.00 211
8. Bryłka Barbara wtorek 8.00 – 9.00 213
9. Burczyk Irena czwartek 7.15 – 8.15 105
10. Duklas Sylwia poniedziałek 14.00 – 14.30 4 – parter
11. Ebertowska Katarzyna piątek 12.00-13.00 p. nauczycielski
12. Erdmann Agnieszka czwartek 15.05 – 16.00 116
13. Glinka Agnieszka czwartek 14:10-15:10 216
14. Głuchowski Wojciech czwartek 15.00-16.00 pokój wf
15. Goliński Jarosław Poniedziałek
czwartek
7.00 -7.30
7.00 – 7.30
217
16. Helak Kamila piątek 14.10- 15.10 103
17. Janik Katarzyna wtorek 11,15-12,15 113
18. Jaworski Maciej piątek 12.00 – 13.00 Pokój wf
19. Jeszka Monika Wtorek
środa
7.00 – 7.30
12.00-12.30
212
20. Kacprzycka Dorota Czwartek
piątek
7.00-7.30
7.00- 7.30
112
116
21. Kawecka-Piłat Magdalena poniedziałek 10.00- 11.00 105
22. Kendziora Anita poniedziałek 12.00-13.00 214
23. Klepczyńska Anna wtorek 13.05 -14.05 115
24. Kopciewicz Piotr czwartek 13.25- 14.25 201
25. Kozłowska Alicja poniedziałek 9.20-10.15 215
26. Kurant Natalia poniedziałek 12.00 – 13.00 105
27. Lewandowska Jolanta czwartek 16.00-17.00 105
28. Łatanik-Górska Lucyna czwartek 13.10 – 14.10 205
29. Magiera Magdalena poniedziałek 15.00- 16.00 117
30. Miotke Izabela wtorek 15.15- 16.00 214
31. Moczadłowska Patrycja czwartek 11.00 – 12.00 105
32. Narloch Agnieszka Wtorek
czwartek
7.00-7.30
7.00-7.30
203
33. Okrój Anna piątek 12.00-13.00 206
34. Pawłowska Monika środa 14.10 – 15.10 113
35. Pepliński Tadeusz poniedziałek 17.00-18.00 Pokój wf
36. Pietruszewska Renata poniedziałek 15.00 – 16.00 117
37. Pluszyńska Marta środa 09.10-10.10 112
38. Saworska Wioleta czwartek 12.20- 13.20 p. nauczycielski
39. Sidor Paulina czwartek 12.00-13.00 p. nauczycielski
40. Sokołowska Paulina środa 15.00-16.00 117
41. Spychalska Barbara czwartek 10.00- 11.00 105
42. Went Alicja środa 13.00 – 13.30 4 parter
43. Zielińska Anna środa 13.00-14.00 p. nauczycielski
44. Chrobocińska Lucyna poniedziałek
środa
15.00-15.30
13.30-14.00
biblioteka
45. Rogowska Anna piątek 7.00-8.00 biblioteka