Nauczyciele 2019/2020

L.p. nazwisko i imię Nauczany przedmiot
1 Andrzejewska Magdalena świetlica
2 Bandura Anna wicedyrektor, terapia pedagogiczna
3 Bernaciak Walerian wychowanie fizyczne
4 Bochra Alina wicedyrektor, matematyka
5  Borowiak Halina matematyka
6  Bryłka Barbara jęz. angielski i jęz. kaszubski
7  Bukowska-Nadolska Hanna wychowanie przedszkolne
8 Burczyk Irena język polski
9 Chrobocińska Lucyna biblioteka
10 Daniel Beata język angielski
11 Duklas Sylwia  logopeda
12 Ebertowska Katarzyna nauczyciel wspomagający
13 Erdmann Agnieszka wychowanie przedszkolne
14 Gil Barbara wychowanie przedszkolne
15. Glinka Agnieszka język niemiecki
16 Głuchowski Wojciech wychowanie fizyczne
17 Goliński Jarosław informatyka
18 Gostkowska Katarzyna logopeda
19 Górska Marzena dyrektor, terapia pedagogiczna
20 Gronau Elżbieta nauczanie wczesnoszkolne
21 Grulkowska Paulina nauczanie wczesnoszkolne
22 Helak Kamila muzyka i plastyka, świetlica
23 Jaworski Maciej wychowanie fizyczne, WdŻwR, EdB
24 Jeszka Monika matematyka
25 Kasprzyk Aleksandra psycholog
26 Kawecka-Piłat Magdalena edukacja wczesnoszkolna
27 Kendziora Anita historia, WoS
28 Kerlin Agnieszka język polski
30 Kiersznikiewicz Leszek historia, WoS
31 Klawiter Urszula świetlica
32 Klepczyńska Anna edukacja wczesnoszkolna
33 Kmiecicka Natalia katecheta
34 Kopciewicz Piotr biologia, jęz. angielski
35 Kozłowska Alicja geografia, terapia pedagogiczna
36 Krawczak Anna gimnastyka korekcyjna
37 Kubler Katarzyna wychowanie przedszkolne
38 Łatanik Górska Lucyna język polski
39 Magiera Magdalena wychowanie przedszkolne
40 Markowski Adrian informatyka
41 Mazur Katarzyna wychowanie przedszkolne
42  Mielewczyk Dominika wychowanie przedszkolne, jęz. angielski
43  Miotke Izabela katecheta
44 Moczadłowska Patrycja edukacja wczesnoszkolna
45 Murglin Barbara fizyka
46 Narloch Agnieszka fizyka, chemia
47 Okrój Anna pedagog szkolny, doradztwo zawodowe
49 Okrój Ewa matematyka
50 Ostrowidzka Grażyna biblioteka
51 Packa Marta edukacja wczesnoszkolne
52 Pepliński Tadeusz wychowanie fizyczne
53 Pijor Elżbieta technika
54 Saworska Wioletta edukacja wczesnoszkolna
55 Sidorowicz Małgorzata wychowanie przedszkolne
56  Sobieska-Jarosz Ewa świetlica
57 Sugajska-Kozak Maria wychowanie przedszkolne
58 Szeleżyńska Kinga edukacja wczesnoszkolna
59 Szlas Anna wychowanie przedszkolne
60 Walaszek Mirosława jęz. angielski, świetlica