RADA RODZICÓW w roku szkolnym 2020/21

Witamy na oficjalnej stronie Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi.
Będziemy umieszczać tutaj wszystkie informacje związane z funkcjonowaniem Rady Rodziców.

RADA RODZICÓW w roku szkolnym 2020/21 została wybrana 10 września br. podczas zebrania reprezentantów klas i reprezentanta oddziału przedszkolnego.

Nowe prezydium Rady Rodziców Ósemki:

przewodnicząca RR – Aneta Kazanecka z kl. IVA (tel. 510 215 235)
zastępca przewodniczącej RR – Anna Krzyżankowska – Glińska z kl. IIC
skarbnik RR – Ewa Fitek z kl. VIIB
sekretarz RR – Wenecjusz Tuczyński z kl. IIIB

Składka na Radę Rodziców wynosi 50 zł na cały rok szkolny 2020/21 i ma charakter dobrowolnej wpłaty, która posłuży uczniom naszej Szkoły. Kwota ta nie jest uzalezniona od liczby dzieci uczęszczających do szkoły.

Składkę na Radę Rodziców można wpłacać bezpośrednio na konto bankowe Rady Rodziców, podając w tytule wszystkie klasy, w których są dzieci (np. 0C, IIIA, VIIIB) :

46 8351 0003 0042 0114 2000 0010

Dziękujemy bardzo!

Wpłat na rzecz wsparcia Szkoły za pośrednictwem Rady może dokonać KAŻDY i w dowolnej kwocie.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail. Zapraszamy do kontaktu:

radasp8rumia@gmail.com

lub grupę na FB: RodziceSP8Rumia