Zajęcia pozalekcyjne w Ósemce. Zapraszamy!

 

Innowacje pedagogiczne realizowane w roku szkolnym 2019/2020

 

  • Innowacja matematyczna w klasie V A i B „Soroban – japońskie liczydło” realizowana przez p. A. Bochrę

  • Innowacja pedagogiczna w kl. V A i B „Drama i elementy pedagogiki C. Freineta w nauczaniu języka polskiego” realizowana przez  p. L. Łatanik – Górską

  • „Uczeń w świecie tekstów kultury” – p. Agnieszka Kerlin

 

Zajęcia pozalekcyjne realizowane w roku szkolnym 2019/2020

 

  • p. A. Bochra – „Mecze matematyczne” – dla klas V-VIII – czwartek godz. 14.15-15.00 sala nr 113

  • p. A. Bochra – „Japońskie liczydło Soroban” – dla klas V- VIII – piątek  godz. 14.15-15.00 sala nr 113

  • p. E. Gronau – Koło matematyczne ” – Łamigłówki mądrej sówki”  – dla klas II – wtorek godz. 12.15-13.00 sala nr 117

  • p. M. Kawecka-Piłat – koło matematyczne dla klas III – „Poszukiwacze Matematycznych Rozwiązań” – w czwartek naprzemiennie godz. 7.30-8.15 sala nr. 116 lub godz. 12.15-13.00 sala 114.  (najbliższe zajęcia 7 listopada o godz. 12.15-13.o0)

  • p. P. Moczadłowska – Kólko dziennikarskie „Mały dziennikarz” dla klas II i III – poniedziałek godz. 15.10-15.55

  • p. J. Goliński – Koło komputerowe – dla klas VI- VIII – środa godz. 15.10-15.55  sala nr 217

  • p. L. Łatanik- Górska – Koło ekspresji ruchowej dla klas IV-VIII – poniedziałek godz. 11.10-11.55 oraz środa godz. 14.15-15.00 – sala nr 205

  • p. J. Goliński – Koło żeglarskie – dla klas VI-VIII – co drugi tydzień – spotkanie organizacyjne w dniu 21.09.2019 r.  w sali nr 217 – w godzinach o godz. 10.30

  • p. M. Packa – Koło teatralno-recytatorskie dla klas I-III – czwartek godz. 16.00-16.45

  • p. M. Kawecka-Piłat – „Rozśpiewana Ósemka” dla klas I-III – wtorek godz. 15.10-16.00 sala nr 116

  • p. M. Jeszke – „Gry matematyczne”  dla klas VIII – środa godz. 14.15-15.00 sala nr 113

  • p. P. Kopciewicz  – koło turystyczne – klasy V_VIII – piątek godz. 14.05- 15.00 – sala nr 201 oraz sobota (godziny do ustalenia)

  • p. P. Kopciewicz – zajęcia z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych dla kl. VII – piątek godz. 14.10-15.00

  • p. A. Kendziora – zajęcia wyrównawcze z historii –  dla klas V-VIII -środa godz. 14.00-14.45 – sala nr 214

  • p. K. Szeleżyńska  – „Angielski z piosenką” dla klas I-II – środa godz. 13.20-14.15 sala nr 115

  • p. M. Jaworski – pływanie dla klasy II A, IIB i IIC – poniedziałek godz. 15.30-17.00; czwartek godz. 14.00-15.30; pływalnia MOSIR

  • p.  K. Helak – zespół fletów prostych sopranowych – środa godz. 14.15-15.00

  • p. K. Helak – zajęcia plastyczno-twórcze – wtorek godz. 14.15-15.00

  • p. A. Klepczyńska – koło fotograficzne „Zumek” – dla klas I-III – wtorek godz. 15.10-15.55 sala nr 115

  • p. A. Glinka – zajęcia wyrównawcze – j. niemiecki VII-VIII – czwartek godz. 14.15-15.00 sala nr 216

  • p. A. Kasprzyk – zajęcia kompensacyjno-społeczne – wtorek, godz. 13.00-13.45

  • p. A Kerlin – zajęcia dla obcokrajowca kształtujące kompetencje językowe – poniedziałek godz. 12.15-13.00 i wtorek godz. 13.05-13.50