Pogrzeb Dyrektora Ósemki pana Stefana Kilichowskiego 3 marca 2021 r.

Ze smutkiem informujemy o odejściu pana dyrektora Stefana Kilichowskiego,  dyrektora naszej Ósemki w latach 1974-1986, historyka, znakomitego pedagoga. Przeżył 92 lata. Nim objął stanowisko w SP Nr 8 w Rumi, wcześniej w latach 60 XX wieku, pan Kilichowski był dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie. Był wieloletnim prezesem oddziału ZNP w Rumi. Miał niebagatelny wpływ na oświatę w dzisiejszym powiecie wejherowskim.

Pogrzeb śp. Stefana Kilichowskiego odbędzie się w środę 3 marca  2021 r.
Ceremonia rozpocznie się różańcem o godz. 11.30 w kościele pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi
(ul. Dąbrowskiego 26), msza święta pogrzebowa o godz. 12.00. Pogrzeb ok. godz. 13.00 na cmentarzu parafii Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Świętopełka (Stara Rumia).

W ceremonii pogrzebowej uczestniczyć będzie delegacja naszej szkoły z pocztem sztandarowym SP Nr 8.