Nauka hybrydowa dla klas I-III od poniedziałku 15 marca br.

Odnotowujemy znaczny wzrost zakażeń COVID-19.

W związku z decyzją o zaostrzeniu zasad bezpieczeństwa na Pomorzu od 13 marca do 20 marca br. – w klasach I-III od poniedziałku 15 marca nasza szkoła funkcjonować będzie w trybie mieszanym. Część uczniów klas I-III będzie mogła uczyć się stacjonarnie, a część – zdalnie. Nauka hybrydowa to połączenie lekcji zdalnych on-line z nauką stacjonarną. Uczniowie część zajęć będą odbywać z nauczycielem w szkole, a resztę materiału będą przerabiać samodzielnie w domu.

Plan zajęć lekcyjnych na nadchodzący tydzień został przekazany rodzicom przez e-Librus.

Pamiętajmy! Skuteczna walka z koronawirusem to przede wszystkim przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa – DDMA+W, czyli:  Dystans Dezynfekcja Maseczka Aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe Wietrzenie.  Utrzymywanie dystansu społecznego min. 1,5 m, częste mycie rąk i ich dezynfekcja oraz zakrywanie ust i nosa to podstawowe czynności, które pozwalają ograniczyć ryzyko zakażenia koronawirusem. Warto też często wietrzyć pomieszczenia, w których przebywamy.