Zapraszamy rodziców trzylatków z grupy zero „F”

Zapraszamy serdecznie Rodziców, wraz z dziećmi z oddziału zerówki „F”, do odwiedzin w naszej szkole.

Sala nr 15 (parter) będzie dla Państwa otwarta 30 i 31 sierpnia br. w godzinach 9.00-10.00. W tej sali Państwa dzieci będą pobierały edukację w roku szkolnym 2021/22.

Zapraszamy naszych najmłodszych podopiecznych. Po pierwszej wizycie w Ósemce będzie ona kojarzyła się z przyjaznym miejscem zabawy i edukacji. Wychowawczynie czekają na was drogie dzieci! Panie pokażą dzieciom sale zajęć, szatnie, toalety.

Ze względu na rygory epidemiczne COVID-19 prosimy o stosowanie się Rodziców do wymogów zachowania ostrożności, czyli dystansu, dezynfekcji rąk, przypominamy o maseczkach ochronnych. Rodziców prosimy o wpisanie się na listę odwiedzających, wyłożoną przy portierni szkoły.

Dyrekcja