Dziękujemy za wspólnie spędzony szkolny czas! Udanych wakacji.

Szczęśliwej drogi już czas                                                                                                                                                                                                                    Mapę życia w sercu masz…

Zaczynają się wakacje, po trudnym, z powodu niespodziewanych wydarzeń, roku szkolnym: przybyciem do nas uczniów – dzieci, które opuściły Ukrainę z leku przed wojną i pierwszego półrocza pod znakiem pandemii koronawirusa i nauki on-line. Zdawało się, że wracamy do normalności, gdy wybuchła otwarta wojna za naszą wschodnią granicą.

Dzięki zaangażowaniu Nauczycieli i Rodziców oraz waszej – nasi uczniowie, woli powrotu do szkolnej edukacji, rok szkolny 2021/22 był udany.

Uczniowie klas ósmych – kończycie podstawowy etap edukacji i niebawem wkroczycie w progi liceów, lub techników. Niech towarzyszy waszym poczynaniom satysfakcja ze zdobywanej wiedzy, która pozwoli wam odnaleźć się we współczesnym świecie i zadowolenie z sukcesów.  

Ósemka dała wam – mam nadzieję – kilka dobrych wskazówek i doświadczeń.  

Dziękuję tym naszym uczniom, którzy pracowitością, ambicją w zdrowej rywalizacji osiągnęli    sukcesy. Gratuluję!   

Dziękuję Nauczycielom naszej Ósemki za profesjonalną pracę, za dobrą, twórczą atmosferę pracy, za wytrwałość w niecodziennych warunkach pracy.   

Ósmoklasistom powodzenia! Naszym uczniom – udanych wakacji, ciekawych podróży i nowych wrażeń. Czekamy na was we wrześniu.

Marzena Górska

Dyrektor SP Nr 8 w Rumi