Lista wychowawców i nauczycieli 2022/2023

WYCHOWAWCY KLAS  W ROKU  SZKOLNYM  2022/2023

1a – p. Katarzyna Janik, p. Monika Pawłowska

1b – p. Wioleta Saworska

1c – p. Paulina Sidor

2a – p. Magdalena Magiera, p. Renata Pietruszewska

2b – p. Anna Klepczyńska

2c – p. Patrycja Moczadłowska

2d – p. Paulina Sokołowska

3a – p. Magdalena Kawecka–Piłat

3b – p. Agnieszka Erdmann

3c – p. Barbara Spychalska

3d – p. Marta Pluszyńska

4a – p. Agnieszka Glinka

4b – p. Jolanta Lewandowska, p. Katarzyna Ebertowska

4c – p. Irena Burczyk

5a – p. Barbara Bryłka

5b – p. Natalia Kurant, p. Krystyna Baranowska

5c- p. Piotr Kopciewicz

6a – p. Monika Jeszka

6b – p. Maciej Jaworski

8a – p. Lucyna Łatanik–Górska

8b – p. Anita Kendziora


Oddział Przedszkolny
 

Oddział Wychowawca Pomoce Wspomagający
0 A

Maria Sugajska–Kozak

Barbara Gil

0 B

Anna Szlas

Joanna Jóźwiak

Katarzyna Przyborowska
0 C

Hanna Bukowska-Nadolska

Andżelika Klamrowska

0D

Katarzyna Mazur

Katarzyna Kubler

Marzena Antoniewicz
0 E

Agnieszka Lis

Sonia Grzesik

Marianna Olszewska
0 F

Małgorzata Sidorowicz

Dominika Mielewczyk

 Patrycja Kuc

Lista Nauczycieli 2022/2023

L.p. nazwisko i imię Nauczany przedmiot
1 Górska Marzena dyrektor SP Nr 8 w Rumi
2 Bandura Anna wicedyrektor, terapia pedagogiczna
3 Baranowska Krystyna nauczyciel wspomagający, technika
4 Balczyński Krzysztof technika
5 Bernaciak Walerian wychowanie fizyczne
6 Bielińska Katarzyna psycholog, WDŻ
7 Bochra Alina wicedyrektor SP Nr 8, matematyka
8 Bryłka Barbara jęz. angielski i jęz. kaszubski
9 Bukowska-Nadolska Hanna wychowanie przedszkolne
10 Burczyk Irena jęz. polski
11 Chrobocińska Lucyna biblioteka
12 Drzeżdżon- Kloskowska Beata świetlica
13 Duklas Sylwia logopeda
14 Ebertowska Katarzyna nauczyciel wspomagający
15 Erdmann Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
16 Gil Barbara wychowanie przedszkolne
17 Glinka Agnieszka jęz. niemiecki, przyroda
18 Głuchowski Wojciech wychowanie fizyczne, świetlica
19 Goliński Jarosław informatyka
20 Grzesik Sonia wychowanie przedszkolne
21 Helak Kamila muzyka i plastyka
22 Lubecka Wiktoria świetlica
23 Jeszka Monika matematyka
24  Jaworski Maciej wychowanie fizyczne, WDŻWR, EDB, gimnastyka korekcyjna
25 Kawecka-Piłat Magdalena edukacja wczesnoszkolna
26 Kacprzycka Dorota jęz. angielski
27  Kendziora Anita  historia, WOS
28 Klamowska Andżelika wychowanie przedszkolne
29 Klepczyńska Anna edukacja wczesnoszkolna
30  Kopciewicz Piotr biologia, jęz. angielski
31 Kozłowska Alicja geografia, terapia pedagogiczna
32  Kubler Katarzyna wychowanie przedszkolne
33  Kurant Natalia matematyka
34 Lewandowska Jolanta świetlica, wychowanie fizyczne
35 Lis Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
36 Łatanik-Górska Lucyna język polski
37 Magiera Magdalena edukacja wczesnoszkolna
38  Mazur Katarzyna wychowanie przedszkolne
39 Mielewczyk Dominika wychowanie przedszkolne, jęz. angielski
40  Miotke Izabela  nauczyciel katecheta
41  Moczadłowska Patrycja edukacja wczesnoszkolna
42 Narloch Agnieszka fizyka, chemia, świetlica
43  Okrój Anna pedagog szkolny, doradztwo zawodowe
44  Pawłowska Monika nauczyciel wspomagający
45 Pepliński Tadeusz wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
46 Pietruszewska Renata nauczyciel wspomagający
47 Pluszyńska Marta edukacja wczesnoszkolna
48 Pawłowska Dorota świetlica
49 Saworska Wioletta edukacja wczesnoszkolna
50 Sidorowicz Małgorzata wychowanie przedszkolne
51 Sokołowska Paulina nauczanie wczesnoszkolne
52  Spychalska Barbara wychowanie przedszkolne
53  Sugajska-Kozak Maria wychowanie przedszkolne
54  Szeleżyńska Kinga edukacja wczesnoszkolna (urlop)
55 Szlas Anna wychowanie przedszkolne
56 Rogowska Anna biblioteka
57 Rosengart Katarzyna logopeda (urlop)
58 Went Alicja logopeda
59 Zielińska Anna nauczyciel katecheta